Sme tu preto, aby sme plnili
požiadavky a želania
našich zákazníkov.

Dosiahneme to profesionálnym
prístupom a spoľahlivou prácou.

Marketingové aktivity

Materiálová pomoc a dary pre:

 • ŠZŠ Mudroňova 1 Nitra
 • Materská škola Kostoľany pod Tríbečom
 • Základná škola TULIPÁNOVA Nitra
 • Národná kultúrna pamiatka Kostolík - Kostoľany pod Tríbečom

Podpora športu:

 • FC ViOn Zl. Moravce
 • OFK Čakajovce
 • Futbalový turnaj MEMORIÁL  ERIKA  CHLPÍKA FC Nitra
 • futbalový turnaj Memoriál Ladislava Baláža
 • Halový futbalový turnaj starších žiakov ObFZ Nitra
 • FK Mladosť Petrovec / Srbsko /
 • Hokejový klub Zlaté Moravce

  Halový futbalový turnaj st. žiakov ObFZ Nitra " O pohár A.C.T. NITRA "

   

  Niečo z minulosti :

  Pohár ACT Nitra : Debnár a Lazar doniesli Zbehy na trón - Dvadsiaty ročník turnaja starších žiakov o pohár firmy ACT Nitra ponúkol vyrovnané boje, až 6 z 8 play-off duelov skončilo o jeden gól či remízou!

  Žiaci majú Pohár ACT Nitra - Šestnásť žiackych tímov si v nedeľu 17. februára zmeria sily na tradičnom turnaji ObFZ v Nitre.

  Slzy hanáckeho Paríža. Náklo si Pohár ACT Nitra zapamätá navždy - Telegraf z Poháru ACT: Čeľadice neobhájili, bez Čibíka vypadli vo štvrťfinále. „O šiestich“ šokoval Močenok, no najlepší futbal hralo české (hanácke) Náklo.

  V sobotu predjubilejný Pohár ACT Nitra- Do mestskej haly sa tešia starší žiaci. Zahrá si 18 tímov z nitrianskej oblasti, okrúhlu dvadsiatku doplnia dve družstvá z kamarátskeho OFS Olomouc.

  Pohár ACT Nitra bol lepší ako vlani, zlato majú starší žiaci Čeľadíc - V sobotu sa v mestskej hale na Klokočine uskutočnil 18. ročník halového turnaja starších žiakov o Pohár firmy ACT Nitra.

  Úspešná jeseň starších žiakov Kolíňan -  Majster na tráve i na palubovke, kronika kolíňanského futbalu si podobnú polsezónu nepamätá. V uplynulej sezóne sa starší žiaci Kolíňan motali v tabuľkovom suteréne, sezónu finišovali na deviatom mieste, žiadna sláva to nebola ani v hale – na vlaňajší prvý ročník Pohára Ľuboša Moravčíka sa ani nekvalifikovali a januárový Pohár ACT Nitra  opustili s jedným víťazstvom v päťčlennej skupine.

  21. ročník 2020 - Pohár ACT Nitra : Parný valec z Vlčian. Starší žiaci bojovali na medzinárodnom halovom turnaji. Starší žiaci mali v sobotu svoj oblastný šampionát. Po prvýkrát v 21-ročnej histórii sa zo zlata tešili chlapci z Vlčian. Štrnásť tímov, vrátane dvoch z okresu Olomouc, bojovalo na halovom turnaji starších žiakov ObFZ Nitra o Pohár ACT Nitra.Prvé štyri miesta napokon obsadili Vlčany, ČFK Nitra B, Čeľadice a Mojmírovce.

Zo života spoločnosti

20.12.2019 : Ukončenie roka

+ upratovanie skladov a vývoz na skládku

+ varili sme guláš  ... Rado pripravil suroviny, majster kuchár Marek sa dal do roboty  ... a výsledok ... dobrý divinový guláš  ..., prišli aj hostia / Jozef, Miro, Maroš, Ondro, Zolo... /  potom bola zábava

 

..... nezaškodí večerná prechádzka  .... pohľad z Pyramídy - Zobora večernú Nitru .....

 

Školenia 2020 , revízie

+ BOZP

+ Prvá pomoc

+ Ochrana pred požiarom

+ Práce vo výškach, z lešenia

+ Obsluha pracovných plošín

+ Viazači bremien

+ Vodiči 

+ Vzduchotechnika - vzuduchotechnické centrály, tepelné izolácie, filtre

+ Klimatizácia - chladivá

Realizujeme servis a revíziu ručného náradia, prístrojov, lešenia, rebríkov.

 

NAJNOVŠIE REFERENCIE

Prev Next